послуги

Система ультразвукової діагностики MyLab 20 (УЗД)

Система ультразвукової діагностики MyLab 20 (УЗД)
Рекомендуємо Вам відвідати клініку «МедЦентрСервис»

Стаціонарна система УЗД укомплектована лінійним, конвексним, ректальним, вагінальним датчиками

Компанія «ІнтерМед» наш постійний партнер за новими технологіями і постачальник УЗД обладнання. У нашій клініці Вам доступні найбільш ефективні з нових технологій УЗД-діагностики. Це високоінформативний і абсолютно безпечний метод дослідження, який легко переноситься усіма без винятку пацієнтами. Компанія Esaote (Італія) провідний виробник медичних діагностичних систем: УЗД апарати, спеціалізовані ультразвукові сканери, а також магнітно-резонансні томографи різних типів. Esaote є лідером продажів апаратури для ультразвукових досліджень в Європі.

Передові технології та режими нашого апарату:

  • В / М-режим високого дозволу
  • Спектральний доплер-імпульсноволновой PW / (HighPRF)
  • Кольоровий допплер - технологія колірного картування потоків дозволяє виявляти й оцінювати кровотоки по швидкості і напрямку руху, отримувати характеристики потоків в цифровому вираженні в кожній вибраній точці судинного русла
  • Енергетичний допплер - підвищеної чутливості дозволяє візуалізувати найдрібніші судини
  • Спрямований Енергетичний допплер - чутливість Енергетичного допплеру доповнена колірної інформацією про направлення кровотоку
  • Тріплексний режим в реальному часі з автоматичною трасуванням і розрахунком параметрів допплероского спектра
  • Покращена Візуалізація Тканини (TEI) - використання технології другої гармоніки при дослідженні "технічно-складних" пацієнтів (підтримується всіма видами датчиків)
  • 3D-реконструкція
  • 4D-реконструкція - тривимірна реконструкція в реальному часі за допомогою спеціальних датчиків

УЗД, ректальний, вагінальний датчикиШирокий вибір різноманітних датчиків для будь-яких обстежень абдомінальних органів, грудних залоз, щитовидної залози і органів мошонки. Мультичастотного у всіх режимах, мультирежимну Поліпшення Зображення Тканин (T.E.I. ™ - Tissue Enhancement Imaging) - використання другої тканинної гармоніки.

 

УЗД доплер. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. фото

Щитовидна і молочні залози, органи мошонки

Високочастотний лінійний датчик гарантують точну діагностику дослідження молочних залоз, щитовидної залози і органів мошонки у чоловіків. Застосування сучасної технологій другий тканинної гармоніки T.E.I. ™ в високочастотному лінійному датчику нашого УЗ апарату дозволило досягти нового якісного рівня ультразвукової діагностики. Просте, безпечне і високоточне проведення біопсії з використанням легких зручних насадок.

УЗД щитовидної залози. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. фото

 

 

Гінекологія. Урологія. Андрологія.

Унікальний внутриполостной (ендокавітальний) датчик з широким кутом огляду до 200 °, з режимом другий тканинної гармоніки T.E.I. ™. Широкий діапазон частот ректальновагінального датчика дозволяє змінювати кут огляду і отримувати зображення найвищої якості. УЗД, ТРУЗІ, вагінальний, ректальний датчики - клініка МедЦентрСервіс, Київ, Печерськ. Розширений, підбудовується під користувача, пакет вимірювань, обчислень і звітів для УЗД щитовидної залози, а також в урології та гінекології.

узд в гінекології. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. фото

Розширені Можливості Зв'язки

MyLab 20 plus спеціально розроблений і налаштований так, щоб надати лікаря все сучасні можливостей збереження і фіксації зображень. Можливість збереження зображень і відеопетлі в реальному часі. Спеціальні засоби архівації зображень. Збереження досліджень в нашій базі, а також можливість передачі зображень пацієнтові на будь-якому цифровому типі носія.
Можливість створення і редагування ультразвукових висновків, коментування дослідження в кінці обстеження, можливість передачі копії УЗ укладення на будь-який зовнішній носій.

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...