послуги

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. Фото

УЗД - безпечний і інформативний метод обстеження

У нашій клініці Вам доступні найбільш ефективні з нових технологій УЗД - діагностики. Це високоінформативний і абсолютно безпечний метод дослідження, який легко переноситься усіма без винятку пацієнтами.
Сьогодні важко уявити роботу лікаря без цього важливого, інформативного і доступного методу дослідження.

УЗД (ультразвукове дослідження, ультразвукова діагностика) є методом дослідження тканин і органів організму людини, заснованому на використанні ультразвукових хвиль. Ультразвук, проходячи через кордони тканин організму, відбивається. Виявлені зміни фіксуються спеціальним датчиком, що і є основою для створення зображення. За допомогою сучасних комп'ютерних технологій відбувається обробка сигналу датчика і виведення його на монітор у вигляді зображення. Спеціаліст оцінює морфологію і характер змін в тканинах, їх кількість, розміри, ступінь ураження патологічним процесом органів і тканин, розташованих поруч. УЗД є широко поширеним методом дослідження в силу своєї безпеки. УЗД можна призначати вагітним жінкам, не побоюючись за стан здоров'я матері і дитини.

Наша клініка має зручне розташування в Києві, на Печерську. У нас грамотні і компетентні фахівці, зручний графік роботи.

Ультразвукова діагностика 3.3/5 Проголосовало: 128
Читайте також:
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...