послуги

Естетична косметологія

Эстетична косметологія - Клініка

Естетична і медична косметологія в МедЦентрСервіс

Косметологія - медична наука, яка вивчає естетичні недоліки шкіри, волосся і нігтів. Знаючи причини цих недоліків, лікар косметолог запропонує Вам методи їх виправлення, а також профілактичні заходи, які дозволять Вам надовго зберегти свою природну красу.

Лікар косметолог - це високоспеціалізований професіонал, які має глибокі знання в дерматології, трихології, фізіотерапії, хірургії, косметичної хімії та фармакології.

Головні напрямки косметології:

  • Медична косметологія - лікування шкірних захворювань, таких як вугрова хвороба (акне), розацеа, різні дерматити, грибкові ураження шкіри. Видалення бородавок, папілом, судинних зірочок і рубців.
  • Естетична косметологія - корекція вікових змін шкіри, таких як зморшки, зниження тонусу і еластичності, надмірної сухості шкіри, а також боротьба з різними пігментації (зміна кольору шкіри).

Методи лікування в косметології:

  • Класичні - чищення, пілінги, методики доглядів в залежності від типу шкіри.
  • Ін'єкційні - мезотерапія, біоревіталізація, ботулінотерапія, контурна пластика.
  • Апаратні методи лікування і фізіотерапія

Якщо у Вас є будь-які естетичні проблеми з Вашою шкірою, а також Ви хочете надовго зберегти гарний вигляд і молодість Вашої шкіри, звертайтеся до лікаря косметолога нашої клініки і Ви не пошкодуєте.

Естетична косметологія 3.8/5 Проголосовало: 45
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...