послуги

Трихолог. Консультація лікаря трихолога в Києві

Трихологія. Консультація лікаря трихолога. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська

Лікар трихолог допоможе Вам здобути красиве й здорове волосся

Трихологія - наука про волосся, яка вивчає будову, фізіологію і захворювання волосся і шкіри волосистої частини голови. Лікар трихолог проводить діагностику і лікування волосся і шкіри голови і розробляє методи профілактики і зміцнення волосся. У своїй роботі лікар трихолог використовує новітні технології діагностики та лікування захворювань волосся.

Красиве, блискуче і здорове волосся - мрія кожного з нас, однак, далеко не всі можуть порадіти такому волоссю. Багато стикаються з проблемою випадіння волосся, їх ламкістю, і появою лупи.

Далеко не всі проблеми вдається усунути за допомогою найдосконаліших засобів для догляду, шампунів і бальзамів, а також народних методів лікування волосся. Здоров'я волосся і шкіри голови прямо залежить від загального стану організму і може бути індикатором загального здоров'я.

Випадання волосся, їх непривабливий вигляд, ламкість і лупа в волоссі створює масу психологічного дискомфорту, переживань і комплексів. Негативно позначається на якості життя.

Трихологія - медична наука, синтез лікарської думки і сучасних технологій може вирішити Ваші проблеми.

Мрієте про ідеальне волосся? 
Ми допоможемо зробити Вашу мрію реальністью!

Кому потрібна консультація трихолога?

Трихолог "МедЦентрСервіс" допоможе вирішити наступні проблеми:

 • Випадання волосся - алопеція (всі види випадання волосся, в тому числі - порідіння волосся, осередкове випадання волосся)
 • Порушення розвитку і росту волосся
 • Фізичне та хімічне пошкодження волосся
 • Тонкі, ламкі, посічені і пошкоджене волосся, втрата блиску волосся.
 • Інфекційне (грибкове) ураження волосся
 • Надмірна лупа (себорея)
 • Профілактика випадання волосся, а також збереження красивого виду волосся

Як відбувається консультація трихолога?

Під час попередньої бесіди лікар-трихолог вислухає ваші скарги, поцікавиться тривалістю захворювання, характером його перебігу, динамікою, наявністю аналогічної проблеми у Ваших родичів. Визначить наявність факторів ризику: стреси, супутні хронічні захворювання, шкідливі звички, прийом деяких медичних препаратів, спосіб життя і характер харчування.

Після цього проводиться зовнішній огляд, що включає огляд шкіри волосистої частини голови і Вашого волосся. При необхідності, призначаються додаткові лабораторні дослідження, які допоможуть встановити точний діагноз.

Після встановлення діагнозу, складається індивідуальний курс лікування, що складається з медикаментозних препаратів і фізіотерапевтичних процедур. Ви отримаєте рекомендації по догляду за волоссям з використанням професійної лікувальної косметики.

Які основні методи обстеження проводить трихолог при випаданні волосся?

 • Дерматоскопія шкіри голови
 • Тріхоскопія
 • Фототрихограмма

Методи лікування і зміцнення волосся, які ми застосовуємо:

Програма лікування захворювань волосся розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Лікар трихолог становить багаторівневий план лікування волосся з використанням найсучасніших методик, в тому числі:

 • Плазмотерапія
 • Мезотерапія
 • Кріотерапія
 • Дарсонвалізація шкіри волосистої частини голови
 • Ультразвук

Лікар-трихолог клініки "МедЦентрСервіс" допоможе Вам підібрати професійні засоби по догляду за волоссям і шкірою голови, для проведення домашніх процедур.

Регулярно доглядайте за своїм волоссям, і воно буде завжди блискучими, густими і сильними!

Стоимость консультации трихолога с проведением компьютерной трихоскопии составляет 700 грн.

Які додаткові обстеження може призначити трихолог?

 • Обстеження шкіри і волосся на грибкові захворювання
 • Дослідження гормонального стану
 • Імунологічний профіль
 • Добовий аналіз сечі на андрогени
 • Біохімічний аналіз крові
 • УЗД органів черевної порожнини і щитовидної залози
 • Комп'ютерна мікроскопія волосся
 • Спектральний аналіз волосся з визначенням співвідношення мікроелементів

При необхідності призначаються консультації інших фахівців (андролог, гінеколог, гастроентеролог, ендокринолог, алерголог та ін.).
Необхідність і обсяг тих чи інших обстежень в кожному індивідуальному випадку визначає лікар.

Клініка «МедЦентрСервіс» має в своєму розпорядженні найсучасніші технології для діагностики та лікування захворювань шкіри і волосся.

Цифрова компьтерна трихоскопія - передовий метод інструментального дослідження волосся і шкіри голови, що проводиться за допомогою спеціального приладу - цифрового трихоскопа.

У «МедЦентрСервіс» використовується діагностична система (трихоскоп) експертного рівня останнього покоління. Укомплектована спеціальними датчиками, вона дозволяє не тільки діагностувати загальний стан волосся і шкіри голови, а й визначити тип волосся, вивчити фази росту волосся, оцінити швидкість росту і інтенсивність випадання волосся, досліджувати себо-регулюючі та волого-регулюючі процеси, що протікають в волосяних фолікулах і волоссі, від коренів до кінчиків.

Дана система дозволяє відслідковувати динаміку зростання і випадання волосся в процесі лікування. Це дає можливість лікарю і пацієнту об'єктивно оцінювати результати лікування і вносити корективи в тактику лікування волосся.

Цифрове фотографування дозволяє фіксувати стан волосся і шкіри голови і зберігати результати в нашій базі.

Зробіть перший крок назустріч своєму здоровому і красивому волоссю.

Якщо лікар - трихолог в Києві не виявить у Вас захворювань, Ви отримаєте рекомендації, для дальшого підтримки здоров'я вашого волосся.

Довірте свої проблеми професіоналам. У нас комфортні умови обстеження та лікування, тактовні і делікатні фахівці, повна анонімність і конфіденційність. Зручне розташування в Києві, на Печерську, біля метро Кловська.

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря трихолога клініки "МедЦентрСервіс"

Будьте здорові і щасливі!

Трихолог. Консультація лікаря трихолога в Києві 4.3/5 Проголосовало: 441
Читайте також:
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...