послуги

Зв'язок рівня інтелекту і якість сперми

Виявлено взаємозв'язок між інтелектом і якістю сперми

Джеффрі Міллер, вчений з університету Нью-Мехіко, який є і еволюційним психологом, стверджує що якість сперми може прямо залежати від інтелектуальних здібностей чоловіки.
Джеффрі Міллер провів ряд досліджень, в ході яких визначив, що спермограма чоловіків, які показали найкращі результати в тестах на рівень інтелекту, має більшу кількість здорових сперматозоїдів. Чоловіки, які набрали невелику кількість очок при проведенні тесту на рівень інтелекту, мають меншу кількість здорових і рухливих сперматозоїдів.

Професор стверджує, що якість сперми і інтелект - "пов'язані через складну ланцюг біологічних і середовищних взаємодій, що сформувалася для того, щоб допомогти жінкам вибрати собі пару".

Доктор Міллер вважає, що рівень інтелекту - індикатор загального стану здоров'я людини. «У нашому мозку включена половина наявних генів. Це означає, що за інтелектом жінки можуть приблизно, але досить легко судити про мутації в нашому спадковому апараті », - сказав він. При цьому професор зазначає, що грунтуючись на цих результатах можна зробити висновок про те, що якість сперми і рівень інтелекту визначаються одними і тими ж генами.

Зв'язок між спермою і інтелектом була виявлена при аналізі денних, отриманих в 1985 році під час вивчення віддалених наслідків впливу «Агента Оранж» - кошти, що застосовувався в якості хімічної зброї (група дефолиантов) у В'єтнамі.
У 1985 році 4402 ветеранів В'єтнамської війни, які зазнали впливу «Агентом Оранж», протягом трьох днів піддавали різним медичним і психологічним дослідженням. У 425 ветеранів було проведено дослідження сперми.

Обробляючи отримані дані, група Міллера виявила статистичний зв'язок між рівнем мовних і арифметичних навичок випробовуваних і результатом їх спермограми. У дослідженні враховувалися всі додаткові фактори: вік, загальний стан здоров'я, вживання наркотиків і ліків.
Хімічна сполука «Агент Оранж» був призначений для знищення лісів, в яких ховалися партизани. До складу засобу входили значні кількості діоксину, що викликають у людей, крім отруєнь, цілий ряд важких захворювань, в тому числі онкологічних.

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...