послуги

Гінекологія

Гінекологія. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська, фото

Що вивчає гінекологія

Гінекологія - розділ медицини, що вивчає захворювання, характерні тільки для жіночого організму: захворювання жіночої репродуктивної системи. Від здорового функціонування цієї системи залежить загальне здоров'я жінки і така важлива функція, як народження здорового потомства. Тому регулярне обстеження у гінеколога є обов'язковим для кожної жінки.

Причини і особливості захворювань сучасних жінок:

Несприятлива екологія, незбалансоване харчування, стрес призводять до зниження загального імунітету. Проблему поглиблює безконтрольне застосування антибіотиків, що викликає дисбактеріоз вагінальної мікрофлори. Жінки все більш схильні до захворювань, що передаються статевим шляхом і запальних захворювань органів малого таза. Все частіше зустрічається поєднання статевих інфекцій (хламідії, уреаплазми, мікоплазми, трихомонади) і умовно-патогенної флори (гарднерели, кандиди, ентерококи). Широко поширена вірусна інфекція (генітальний герпес, ВПЛ - вірус папіломи людини, ЦМВ - цитомегаловірус).

Для сучасних гінекологічних захворювань характерна відсутність гострого початку з типовими симптомами. Поступовий, прихований розвиток захворювань у жінок призводить до хронізації процесу і пізній діагностиці.

Хронічне запалення призводить до порушення функції статевих органів, ендокринної патології, спайковим процесам, безпліддя, дисплазії аж до розвитку злоякісних новоутворень.

В результаті цього страждає репродуктивне здоров'я та якість життя жінок.
Неодмінною умовою успішного лікування хвороб жінок є своєчасна і достовірна діагностика у лікаря гінеколога. Лікування гінекологічних захворювань має бути комплексним, що включає, необхідні антибактеріальні засоби, імуномодулятори, засоби для відновлення екології мікрофлори піхви. При необхідності, проводиться обстеження і лікування статевого партнера. Обов'язковим є проведення контрольних аналізів та подальшого профілактичного спостереження за здоров'ям жінки.

У нашій клініці «МедЦентрСервіс» Ви можете отримати професійну консультацію лікаря гінеколога. У нас повний комплекс лабораторних досліджень, сучасне надійне обладнання, світові стандарти діагностики і лікування. Гарантія анонімності і конфіденційності.

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря гінеколога клініки "МедЦентрСервіс"

Довірте свої проблеми професіоналам. У нас комфортні умови обстеження та лікування, тактовні і делікатні фахівці, повна анонімність і конфіденційність. Зручне розташування в Києві, на Печерську, біля метро Кловська.

Будьте здорові і щасливі!

 

Гінекологія 4.08/5 Проголосовало: 238
Читайте також:
Кривошеїна Тетяна Юріївна
Кривошеїна Тетяна Юріївна
Лікар акушер-гінеколог клініки "МедЦентрСервіс"
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...