послуги

Фактори ризику розвитку еректильної дисфункції

Фактори ризику розвитку еректильної дисфункції (Групи ризику)

Більшість чоловіків протягом свого життя періодично стикаються з порушенням ерекції. Причини можуть бути різними: невідповідна обстановка, відсутність гармонії у відносинах з партнеркою, стрес і втома призводять до того, що іноді потенція дає збій. Епізодичні, минулі невдачі в ліжку не повинні бути причиною для хвилювання. Середньостатистичний чоловік не може бути цілодобово стовідсотково готовий до сексуальних подвигів. Але якщо проблеми в сексуальній сфері стають регулярними і доставляють систематичне незручність, це може бути початком розвитку
еректильної дисфункції і приводом для звернення до лікаря-уролога, андролога. Особливо якщо чоловік знаходиться в групі ризику розвитку еректильної дисфункції (ЕД).

Ваш вік

Безпосередньо вік не впливає на репродуктивне здоров'я чоловіка. Існує поширена думка, що після 40-50 проблеми з ерекцією неминучі для всіх чоловіків. Це є правдою лише частково, так як, згідно зі статистикою, після 40 років еректильна дисфункція зустрічається частіше, ніж у більш молодих чоловіків, проте це пов'язано з більшою поширеністю в цьому віці таких хронічних захворювань як (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, гепатит та ін). Крім того, з віком, обмінні процеси в організмі протікають повільніше, сповільнюється регенерація
(оновлення) клітин і вироблення гормонів, в тому числі статевих, що призводить до погіршення потенції. Але активний спосіб життя, здорове харчування, відмова від шкідливих звичок і регулярне профілактичне обстеження у лікаря з метою ранньої діагностики захворювання, що розвивається допоможуть вам залишатися активним чоловіком в будь-якому віці!

Хронічні захворювання

Захворювання, ризик яких зростає з віком, запускають судинні, неврологічні і гормональні механізми еректильної дисфункції. Атеросклероз артерій (відкладення холестерину всередині судини і звуження його просвіту) порушення кровообігу в печеристих тілах статевого члена і знижує якість ерекції. Аналогічний механізм має місце при гіпертонічній хворобі. При цукровому діабеті залучаються всі органи і системи організму, що в рази підвищує ризик розвитку еректильної дисфункції. Хронічні захворювання ендокринних органів, центральної і периферичної нервов
ої системи також підвищують ризик виникнення порушень ерекції. Крім того, всі ці хвороби вимагають постійного прийому певних ліків, побічні дії яких часто, в свою чергу, ведуть до порушень в статевій сфері. Тому дуже важливо, при лікуванні основного захворювання, грамотне призначення препаратів, з метою мінімізації ризику розвитку побічних ефектів.

Травми і хірургічні втручання

Травми і операції на органах малого тазу і промежини ведуть до утворення спайок, погіршення іннервації і кровопостачання. В результаті можуть бути порушення ерекції і проблеми в інтимному житті. Тому, якщо Вам знадобиться операція, потрібно обговорити з лікарем всі можливі ускладнення та шляхи їх вирішення, після - негайно повідомляти про всі ознаки порушення ерекції. Чим раніше розпочато лікування ускладнень, тим меншим є ризик розвитку імпотенції.

Шкідливі звички і зловживання

Зловживання алкоголем і наркотичними препаратами знижують активність кори головного мозку, негативно впливають на судинний тонус і підвищують ризик розвитку еректильної дисфункції. Вихід із ситуації - виключити зі свого життя наркотичні препарати і скоротити до розумних меж вживання алкоголю. Абсолютно точно доведено що куріння призводить до порушення ерекції і імпотенції. Якщо ви курите, не боячись перспективи раку легенів і гіпертонічної хвороби, задумайтеся про свої сексуальні можливості.

Стрес

Чому нервові розлади (неврози, стреси, депресії) сприяють розвитку еректильної дисфункції? Будь-яка тривалий час існуюча психологічна проблема залучає центральну нервову систему і порушує її захисні механізми. При цьому порушується рефлекторна ланка механізму ерекції. Чоловік виявляється психологічно «не налаштований» на збудження і статевий акт. Вирішити цю проблему можна за допомогою усунення причини психологічної напруги, повноцінного відпочинку та спеціальних вправ (фізкультура, йога і т.д.). Також корисним буде відновлення гармонії в емоційних
відносинах партнерів. «Холодна війна» в ліжку підвищує ризик розвитку еректильної дисфункції.

Надмірна вага, ожиріння

Зайва вага - ще один фактор, що провокує виникнення еректильної дисфункції. Надлишок жирової клітковини в області живота побічно свідчить про порушення обміну речовин і атеросклерозі (судинний і обмінний механізм порушень ерекції). Крім того, при надмірній вазі підвищується ризик розвитку цукрового діабету, який сприяє розвитку імпотенції. Тому, якщо ви хочете підвищити свою привабливість в очах протилежної статі, схуднення піде на користь і зовнішньому вигляду, і потенції. Крім того, надмірна вага є одним із симптомів метаболічного синдрому. Метаболі
чний синдром (синдром Х) - це збільшення маси вісцерального (сальникового і розташованого між внутрішніми органами) жиру, порушення всіх видів обміну речовин в поєднанні з артеріальною гіпертензією і підвищенням рівня інсуліну і глюкози в крові. Це захворювання схоже на цукровий діабет і запускає все ті ж ланки розвитку еректильної дисфункції. Різниця в тому, що при метаболічному синдромі усунення причини - надлишкової маси тіла, на ранніх етапах дозволяє повністю вилікувати захворювання і повернути ерекцію.

Деякі види спорту

Погоня за красивим тілом, виснажливі заняття спортом і вживання штучних аналогів тестостерону для нарощування м'язової маси. Тривалі виснажливі тренування не залишають ні сил, ні бажання на заняття сексом. Еректильна дисфункція - обов'язковий супутник фанатичних занять спортом. Застосування стероїдів може призводити до припинення вироблення власних статевих гормонів і спортсмен вже ніколи не зможе відмовитися від прийому гормональних препаратів, в іншому випадку його чекає еректильна дисфункція. Захоплення сидячими видами спорту (велосипедні гонки, шахи, веслування) також викликають ризик розвитку еректильної дисфункції через порушення кровопостачання органів малого тазу і постійної травматизації зовнішні статеві органи. Найкорисніші для ерекції і лібідо види спорту - аеробні навантаження і легка атлетика. При правильному режимі тренувань в крові підвищується рівень тестостерону, і прекрасна потенція забезпечена вам на довгі роки!

Крім того, негативно на ерекції може сказуватися заняття такими видами спорту як каякінг, дайвінг, серфінг, якщо заняття супроводжуються тривалим переохлажденням. Якщо Ви прихильник подібних захоплень, відвідайте лікаря-уролога, який навчить Вас нескладній профілактиці.

Всі перераховані вище фактори ризику розвитку порушення ерекції, крім віку, є модифікуються, тобто ви можете на них впливати. Правильний спосіб життя і турбота про своє здоров'я дозволять довгі роки залишатися в прекрасній формі і вести насичене сексуальне життя.

Діагностика еректильної дисфункції обов'язково включає:

 

Спеціальна підготовка не потрібна, обстеження проводиться при першому візиті до лікаря. У переважній більшості випадків, цього достатньо для діагностики еректильної дисфункції і складання плану лікування. Іноді необхідно проведення додаткових аналізів.

Вартість даного обстеження в уролога, андролога в клініці "МедЦентрСервіс" становить 880 грн.


Рекомендуємо Вам відвідати уролога "МедЦентрСервіс"

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...