послуги

ЛВТ терапія порушення ерекції (імпотенції)

ЛВТ терапія порушення ерекції (імпотенції)
Наш апарат АМВЛ для лікування еректильної дисфункції
У клініці «МедЦентрСервис» проводяться:
Рекомендуємо Вам відвідати клініку «МедЦентрСервис»

Апарат АМВЛ - 01 "Яровіт"

Метод терапії локальним від'ємним тиском широко використовуються в нашій клініці для діагностики та лікування еректильної дисфункції (імпотенції). Широкий вибір процесорних програм дозволяє підібрати оптимальний режим лікування, і, в комплексі з монохроматичним лазерним випромінюванням, сприяє поліпшенню гемодинаміки статевого члена, еластичності стінок судин, реологічних властивостей крові і механізмів загального та місцевого імунітету.

Лікувальна дія ЛВТ - терапії заснована на властивостях губчастої тканини печеристих тіл статевого члена наповнюватися кров'ю в умовах зниженого атмосферного тиску, моделюючи при цьому повноцінну ерекцію. Це призводить до багаторазового збільшення кровообігу в печеристих тілах, сприяє поліпшенню еластичності судин статевого члена, підвищенню рівня обміну речовин і гормональної активності. При цьому наголошується рефлекторне посилення кровотоку і мікроциркуляції в передміхуровій залозі, а додаткове роздратування нервових рецепторів на шкірі статевого члена активізують спинномозкові центри ерекції і еякуляції, а також викликають у відповідь реакцію центральної нервової системи.

У процесі сеансу в печеристих тілах статевого члена розкривається і починають функціонувати велика кількість що раніше не функціонуючих артеріол і капілярів. Стимулюється периферичний крово- і лімфообіг.

Таким чином, створюються надзвичайно сприятливі умови для відновлюється кровообігу, мікроциркуляції і обмінних процесів в статевому члені, передміхуровій залозі, спинномозкових центрах ерекції і еякуляції і периферичних нервових шляхах. Це робить ефект лікування ерекції у пацієнтів клініки "МедЦентрСервіс" стійким і тривалим.
Позитивні ефекти ЛОД - терапії закріплюються і реалізуються в звичайній статевого життя.

ЛВТ терапія. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. Фото

В процесі лікувального сеансу ЛВТ- терапії проводиться імпульсна розрядження в спеціальній колбі (фаллостакане) до 40-50 кПа (від -0,15 до -0,3 Атм) з одночасним лазерним опромінюванням крові через головку статевого члена. Поєднання вакуумного масажу і світлової дії дозволяє отримати максимальний ефект.

Після приміщення статевого члена в фаллостакан, включення приладу і вибору програми починається сеанс ЛВТ - терапії. Локальне зниження атмосферного тиску в колбі викликає інтенсивний приплив крові до кавернозних тіл, завдяки чому виникає ерекція. У ерегованому стані член знаходиться приблизно 1 хвилину, після чого тиск підвищується до атмосферного і ерекція пропадає. Ритмічне чергування фаз розрідження і скидання відбувається протягом 10 -15 хв. Статевий член неодноразово проходить фази ерекції і розслаблення.

Показання до проведення ЛВТ - терапії:

Всі типи порушення ерекції, хронічний простатит. Найбільш метод показаний при різних порушеннях судинної складової ерекції.

Переваги нашого апарату ЛОД - терапії АМВЛ - 01

ЛВТ терапія порушення ерекції - "МедЦентрСервіс", Київ, Печерськ, Кловська, фото

Конічна колба для ЛВТ-терапії найбільш зручна, тому що відсутня некомфортний контакт ерегованного члена до внутрішньої поверхні колби в ході процедури, як це буває при застосуванні циліндричної колби.

Скошений торець колби і закруглені стінки в області зрізу кілька разів товщі внутрішніх стінок колби, що забезпечує безболісний і щільний контакт під час процедури з тілом пацієнта.

ЛВТ терапія імпотенції - "МедЦентрСервіс", Київ, Кловська, Печерськ, фото

Наявність чотирьох герметизирующих силіконових прокладок різних розмірів, значно покращують герметичність. Для ще більшої герметичності ми застосовуємо спеціальний гель, тому не потрібно сбривания волосся на лобку. Процедура ЛОД терапії проходить комфортно і безболісно.

В апараті закладені вісім основних автоматичних лікувальних програм .для пацієнтів з різними порогами чутливості., А також передбачена можливість створення індивідуальної програми для пацієнта.

ЛВТ терапія - лазерна дія - "МедЦентрСервіс", Київ, Кловська, Печерськ, фото

У нашому апараті для ЛВТ терапії реалізовано фототерапевтичної вплив застосуванням монохромного світлодіодного випромінювання червоного діапазону (0,66 мкм). Світлодіодна матриця з 54-ма потужними світлодіодами знаходиться в торцевій частині колби. При такому розташуванні досягається максимальна щільність випромінювання - до 3 мВт / кв.см. Це дає максимальний ефект лікування еректильної дисфункції.

Інтенсивність випромінювання світлодіодної матриці в не губиться і не слабшає, а навпаки, багаторазово відбиваючись від внутрішніх стінок колби конічної форми, рівномірно впливає на всю поверхню шкіри статевого члена, особливо головки.
На шкірі головки, вуздечки і на вінцевої борозні статевого члена знаходиться безліч нервових закінчень (ерогенні зони), які реагують на фізіотерапевтичне вплив.

ЛВТ терапія імпотенції і порушення ерекції - "МедЦентрСервіс", Київ, Кловська, Печерськ, фото

Методика ЛВТ - терапії застосовується як монотерапія для лікування еректильної дисфункції, так і в комплексному лікуванні хворих з хронічними захворюваннями передміхурової залози, ускладнених порушенням статевої функції.

Переваги методу ЛВТ - терапії:

  • Застосовується як самостійно, так і як частина комплексної терапії хронічного простатиту з іншими фізіотерапевтичними апаратами.
  • Ефективний засіб для лікування і профілактики всіх видів статевих розладів і імпотенції.
  • Виникає на "очах пацієнта" ерекція позитивно впливає на його психіку.
  • Безпека, нешкідливість і комфорт для пацієнта.

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...