послуги

Дерматоскоп HEINE DELTA 20 (Німетчина)

Дерматоскоп HEINE DELTA 20  (Німетчина)
Рекомендуємо Вам відвідати клініку «МедЦентрСервис»

Дерматоскоп зі світлодіодним освітленням (LED)

Дерматоскоп є збільшує оптичний прилад із змінними кутами підсвічування і можливістю проводити фотофіксацію зображень на цифрові носії.

Застосовується в клініці "МедЦентрСервіс" для дерматоскопічне досліджень пігментних шкірних утворень і ранньої діагностики меланоми. Після нанесення дерматоскопічне масла на шкіру, поверхневі шари шкіри стають більш прозорими. Дерматоскоп робить видимими структурні зміни шкіри, що спрощує діагностику новоутворень шкіри і робить більш точним диференційний діагноз початкової стадії меланоми та інших патологічних змін.

Технічні характеристики дерматоскопи HEINE DELTA 20

  • Оптика з високим дозволом і системою ахроматичних лінз.10х кратне збільшення, неспотворене по всій площині, велике і чітке зображення.
  • Світлодіодне освітлення (LED) наближене до денного освітлення. 6 LED джерела освітлення і режим бічного освітлення за допомогою 3 LED елементів для посилення контрастності. Практично необмежений термін експлуатації.
  • Регульований окуляр. Індивідуальне фокусування, рівень корекції від -6 до +6 діоптрій.
  • Додається детальне керівництво з фотографічним атласом. Спрощує диференціальну діагностику пігментних утворень.
  • Цифрова фотографія з дерматоскопі. За допомогою цифрової камери і фотоадаптера.

Дерматоскоп зі світлодіодним освітленням (LED) - новий стандарт для якісного зображення.
Раннє розпізнавання меланом стає в дерматології все більш актуальним. Щорічно у всьому світі збільшується кількість апервие діагностованих випадків меланоми. Приріст захворюваності становить від 5 до 10%. За останні 15 років в частинах світу з белокожім населенням число цих випадків подвоїлася. Рання діагностика меланоми - це ключ до успішного лікування. Досвід компанії HEINE OPTOTECHNIK в якості лідера ринку дерматоскопія дав нам можливість представити новий стандарт для якісного зображення за допомогою дерматоскопи DELTA 20.

Дерматоскоп з адаптером для фотофіксації. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. Фото

Дерматоскоп призначений для дерматоскопічне досліджень різних шкірних новоутворень і перш за все - це рання діагностика меланоми. Крім того, дерматоскопія все більш широко застосовується для діагностики інших захворювань шкіри, таких як демодекоз, вітіліго, себорея, деякі форми дерматитів.

Професійний фотоапарат, інтегрований в дерматоскоп, застосовується дерматологами МедЦентрСервис "для діагностики шкірних захворювань і створення нашої власної бази дерматологічних знімків, що дозволяє проводити динамічне спостереження за патологічним процесом в часі. При необхідності, Ви отримаєте ваші знімки на електронному носії або електронною поштою. Наша клініка зручно розташована в центрі Києва, на Печерську. Консультація дерматолога проводиться щодня, включаючи суботу.

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...