послуги

Підігрів сидінь Вашого автомобіля і простатит

Підігрів сидінь автомобіля та простатит. Картинка

Прийшла зима: підігрів сидінь автомобіля несе подвійну загрозу чоловічому здоров'ю

Як правильно користуватися підігрівом сидінь автомобіля?

Існує прямий зв'язок між настанням холодів і кількістю чоловіків, які звертаються за медичною допомогою до уролога. «Переважна більшість цих чоловіків користуються автомобілем» - зазначає лікар уролог, андролог клініки "МедЦентрСервіс" Скоробогатий В'ячеслав Цезаревич. Вранці, сідаючи в остиглий автомобіль, Ви піддаєте область тазу, промежини і поперек різкого локального переохолодження, що підвищує ризик запалення органів чоловічої сечостатевої системи (нирок, сечового міхура, простати, яєчок). В осінньо-зимовий період значно зростає кількість загострень таких захворювань як простатит, цистит, орхоепідідіміт.

Підігрів сидінь знижує ризик розвитку простатиту у чоловіків, однак, при неправильному його використанні, можна отримати прямо протилежні ефект. Завівши автомобіль, потрібно включити обігрів сидінь на максимальну потужність і почекати деякий час, поки поверхня сидіння нагріється, після чого можна сідати. Практично відразу, після того як Ви відчуєте тепло сидіння, потрібно зменшити інтенсивність обігріву до мінімуму або взагалі його вимкнути. Не слід тривалий час їздити на гарячому сидінні, оскільки, вийшовши з машини на вулицю, ви знову піддасте себе різкого переохолодження.

Особливо небезпечними є шкіряні сидіння, оскільки цей матеріал має більшу теплопровідність, ніж тканина і велюр. Багато сучасні чоловіки і без того схильні до ризику захворіти на простатит, оскільки, як правило, робочий день проводять в офісному кріслі, переміщаються на автомобілі, мало ходять пішки, що призводить до венозного застою в органах малого таза, а локальне переохолодження посилює цю небезпеку. Восени і взимку хронічний простатит у чоловіків загострюється на 30% - 40% частіше, ніж в інші пори року.

Перші симптоми розвивається простатиту: часте сечовипускання, сильні позиви до сечовипускання, погіршення струменя сечі, періодичні тупі болі і відчуття розпирання в промежині. Пізніше приєднуються сексуальні розлади: прискорена еякуляція і зниження ерекції. Лікування простатиту може бути складним і тривалим, однак попередити його розвиток набагато легше, ніж лікувати, тобто профілактика простатиту має першорядне значення. Для цього потрібно дотримуватися деякі рекомендації.

Якщо у Вас немає можливості досить ходити пішки, для профілактики застійних явищ рекомендую Вам систематично виконувати «гімнастику для ледачих» складається в періодичному ритмічному стисканні анального і уретрального сфінктерів - м'язів промежини. Тривалість стискання 1-2 секунди, періодичність 10 - 15 разів через кожну годину. Вправу можна робити в будь-якому положенні тіла: стоячи, сидячи або на ходу, тобто прямо під час роботи або поїздки. Особливо актуальним є це вправа для тих чоловіків, автомобіль яких взагалі не оснащений підігрівом сидінь. В цьому випадку стискання потрібно робити інтенсивно, до появи почуття тепла в промежині.

Крім того, хорошою профілактикою простатиту є регулярне статеве життя. Все вищесказане відноситься і до жінок, з тією різницею, що у них застійні явища і локальне переохолодження призводить до загострення циститу і пієлонефриту.

Кожному чоловікові, особливо ведучому активне статеве життя, рекомендується не рідше одного разу на рік проходити профілактичний огляд у уролога. У нашій клініці профогляд обов'язково включає:

 Вартість такого огляду становить 880 грн.

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря уролога клініки "МедЦентрСервіс"

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...