послуги

Апарат СМВ - терапії ЛУЧ-4

Апарат СМВ - терапії ЛУЧ-4
Рекомендуємо Вам відвідати клініку «МедЦентрСервис»

Фізіотерапія в урології

Апарат ЛУЧ-4 призначений для лікування електромагнітним полем сантиметрової довжини запальних захворювань різних органів. Прилад оснащений набором випромінювачів (діаметр 20, 35 і 110 мм). Наявність в комплекті апарату ЛУЧ-4 трьох внутріпорожнинних випромінювачів (ректальний, вагінальний, вушної) дозволяє ефективно використовувати апарат в отоларингології, урології та гінекології. У клініці "МедЦентрСервіс" даний апарат з успіхом застосовується для лікування захворювань передміхурової залози і насінних бульбашок.

Вплив сантиметрового електромагнітного поля призводить до збільшення кровотоку в органах і тканинах, зокрема в простаті. Це, в свою чергу, посилює живлення тканин, насичення киснем, стимулює обмінні процеси, активує місцевий імунітет. Фізіотерапія на апараті ЛУЧ - 4 застосовується для комплексного лікування різних простатитів і сперматоцістітов. Тепловий вплив сприяє підвищенню концентрації антибіотиків та інших ліків в органах - мішенях, що підвищує ефективність лікування і знижує ризик розвитку рецидиву.

Апарат СМВ-терапії ЛУЧ - 4 створює циркулярний потік електромагнітної енергії, яка підводиться безпосередньо до ураженого органу пацієнта. Завдяки цьому виникає можливість здійснювати щадне вплив малою потужністю. При використанні апарату Луч-4 основне виділення тепла відбувається у всіх тканинах, а не тільки в жирових, як це відбувається при УВЧ-терапії.

Потужність апарату ЛУЧ-4 має десятіступенчатую регулювання в діапазоні від 0 до 5 Вт і плавне регулювання від 0 до 20 Вт.
ЛУЧ-4 використовується для проведення СМВ терапії урологічним пацієнтам клініки "МедЦентрСервіс".

Будьте здорові і щасливі!

Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Головний лікар клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...