послуги

Урологія і Андрология

Урологія і Андрология. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. Фото.

Урологія - галузь медицини, що вивчає захворювання нирок і сечовивідних шляхів.

До урологічної системи належать нирки, сечоводи, сечовий міхур, і сечовипускальний канал (чоловіків і жінок). Крім того, урологія додатково охоплює чоловічу статеву систему. Для цього сформований окремий розділ урології - андрологія.

Андрологія - розділ урології, що вивчає захворювання чоловічої статевої системи.

До чоловічих статевих органів, відносяться передміхурова залоза, яєчка, статевий член.

Урологія та андрологія вивчає причини, прояви, методи діагностики і лікування захворювань жіночої сечовидільної та чоловічої сечостатевої систем, а також принципи профілактики цих захворювань.

В силу анатомічних близькості розташування сечовивідної та статевої систем, урологічні захворювання мають свої особливості. Причому, ці особливості розрізняються у чоловіків і жінок.

Урологія та андрологія знаходиться на "стику" таких розділів медичної науки як венерология, гінекологія.

Відносно статевих інфекцій, урологія та андрологія має тісний зв'язок з венерологією, оскільки деякі поширені інфекції (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз тощо.) мають прихований перебіг, і часто зустрічаються у вигляді безсимптомного носійства, особливо у чоловіків, що призводить до пізнього виявлення цих інфекцій і розвитку ускладнень, таких як хронічний простатит, еректильна дисфункція, прискорена еякуляція, безпліддя, кальциноз і склероз передміхурової залози.

Оскільки застійні процеси є ключовими в механізмі розвитку простатиту, можна говорити про спадкову схильність деяких чоловіків до цього захворювання. Опосередковано про схильність до хронічного простатиту можна судити по наявності у пацієнта і його родичів таких захворювань, як варикоцеле, варикозне розширення вен на ногах і геморой. В основі розвитку цих захворювань також лежить порушення венозного кровообігу. Своєчасне виявлення супутнього геморою при урологічному огляді є запорукою успішного лікування, яке проводять проктологи нашої клініки.

Відповідно, пацієнтам, у яких виявлено та успішно вилікований геморой, рекомендуються комплекс профілактичних заходів щодо попередження розвитку хронічного простатиту.

 Урологія та андрологія в клініці "МедЦентрСервіс" - це сучасні методи діагностика і лікування захворювань, високий професіоналізм лікарів, гарантія анонімності і конфіденційності, зручна локація в центрі Києва, на Печерську, в районі метро "Кловська"

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря уролога клініки "МедЦентрСервіс"

Будьте здорові і щасливі!

Автор:
Головний лікар клініки
Урологія і Андрология 4.21/5 Проголосовало: 263
Читайте також:
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Скоробогатий Вячеслав Цезарович
Лікар уролог, андролог клініки «МедЦентрСервіс»
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...