послуги

Проктологія

Проктологія. Консультація лікаря проктолога. Клініка «МедЦентрСервіс» - Київ, Печерськ, Кловська. Фото

Проктологія - наука, що вивчає хвороби прямої кишки і заднього проходу

Геморой і анальні тріщини - захворювання прямої кишки, які можуть зробити життя людини воістину нестерпним!

Про ці хвороби в нашому суспільстві традиційно прийнято мовчати. "Хвороба яку самому не подивитися і іншим не показати" - це саме про геморой і анальні тріщини, які поширені набагато ширше, ніж ви можете здогадуватися.

Люди вважають за краще роками мучитися, страждати, терпіти біль, анальні кровотечі та інші незручності, навіть не здогадуючись, що, в більшості випадків, захворювання прямої кишки успішно лікуються, більш того, сучасна проктологія дозволяє, проводити лікування амбулаторно, без госпіталізації. Наші методики не вимагають застосування наркозу, а частота рецидивів мінімальна.

Відкиньте свої страхи, сумніви і сором'язливість. Не дайте проблемам, з якими можна легко впоратися, псувати Вам життя. Дозвольте вирішити Вашу проблему досвідченому лікарю проктолога.

Навіщо вам цей геморой?

Ще один вагомий аргумент на користь того, що не потрібно мовчати і приховувати проблеми, пов'язані з заднім проходом і прямою кишкою полягає в тому, що, останнім часом, все більш широке поширення набувають такі грізні смертельні захворювання, як рак товстого кишечника і прямої кишки . Ці хвороби спочатку протікають приховано, малосимптомно, проте, вже на ранніх стадіях можуть бути виявлені при огляді у проктолога. Рання діагностика значно збільшує шанси на порятунок і одужання, тому ми закликаємо Вас при перших тривожних симптомах негайно звертатися до фахівця проктолога. Проктологія - одне з провідних напрямків нашої клініки.

Крім того, існують захворювання, потенційно небезпечних щодо онкологічного переродження (поліпи, хронічна анальна тріщина і ін.), Які, також, легко діагностуються під час огляду у проктолога.

Захворювання прямої кишки, які ми успішно лікуємо

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря проктолога клініки "МедЦентрСервіс"

Будьте здорові і щасливі!

Проктологія 3.88/5 Проголосовало: 193
Читайте також:
Головко Олег Олександрович
Головко Олег Олександрович
Лікар хирург-колопроктолог клініки "МедЦентрСервіс"
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...