послуги

Дерматологія

Дерматологія. Клініка «МедЦентрСервис» - Київ, Печерськ, Кловська

Дерматологія - наука про захворювання шкіри та ії додатків

Дерматологія — розділ медицини, що вивчає будову, функціонування і захворювання шкіри, а також її придатків: волосся і нігтів.

Шкіра - це унікальна захисна оболонка, що покриває тіло людини. Вона знаходиться в постійній взаємодії із зовнішнім середовищем. Захищаючи організм від агресивних впливів. У той же час, шкіра є індикатором здоров'я і благополуччя всього нашого організму.

Лікар дерматолог - один з найбільш популярних фахівців нашої клініки. Шкіра є видимим і найдоступнішим для дослідження органом, проте уявна простота діагностики шкірних захворювань оманлива. Лікар дерматолог - це всебічно розвинений фахівець, що володіє хорошим логічним мисленням і знанням інших розділів медицини.

Шкіра відображає внутрішній стан організму людини і може розповісти про його вік, спосіб життя і хвороби. Багато захворювань внутрішніх органів виявляються змінами на шкірі.

Деякі захворювання шкіри - лише "верхівка айсберга". При обстеженні пацієнта часто виявляються інші, на перший погляд, непомітні проблеми зі здоров'ям. Первинний огляд з поглибленим обстеженням мають найважливіше значення для діагностики шкірних захворювань і забезпечують подальше успішне лікування.

Шкірні захворювання: як здобути здорову і красиву шкіру?

Шкірні захворювання мають зовнішні прояви, і тому завдають не тільки фізичні, а й моральні страждання.
Якщо Вас турбує стан Вашої шкіри, рекомендуємо звернутися до лікаря дерматолога і пройти обстеження. Точний діагноз - запорука успішного лікування.

Інша складова успіху лікарів "МедЦентрСервіс" - використання досягнень сучасної медицини, найдосконалішого устаткування і високоякісних лікувально-косметичних препаратів.

Лікування шкірних захворювань засновано на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Враховується спадкова схильність до захворювань шкіри, професійні та побутові особливості, спосіб життя та шкідливі звички людини. Комплексний підхід, що включає поєднання місцевої та загальної медикаментозної терапії з фізіотерапевтичним лікуванням та засобами для зміцнення імунітету сприяє швидкому одужанню.

Довірте лікування Вашої шкіри професіоналам!

Рекомендуємо Вам відвідати лікаря дерматолога клініки "МедЦентрСервіс"

Дерматологія 3.64/5 Проголосовало: 343
Читайте також:
ми вам допоможемо. запишіться на прийом!
Додати коментар ...